Wczytywanie...
INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Przeglądy instalacji elektrycznych

ROJEKTOWANIE, POMIARY i SERWIS

Użytkowanie instalacji elektrycznej wiąże się z koniecznością przeprowadzania jej regularnych przeglądów. Obowiązek ten jest określony w art. 62 ustawy o Prawie Budowlanym. Zgodnie z aktualnym stanem prawnym przeglądy elektryczne budynków powinny odbywać się co pięć lat. Tego obowiązku z pewnością nie powinno się lekceważyć. Nie zapominajmy o tym, że od stanu instalacji elektrycznej w naszym domu zależy w dużej mierze bezpieczeństwo. Usterki instalacji elektrycznej mogą doprowadzić do porażenia prądem mieszańców, wiążą się także z ryzykiem powstania pożaru.

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeglądem elektrycznym, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Firma Dorix oferuje swoją ofertę w tym zakresie na terenie całej Polski. Z racji tego, że nasza firma zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów z zakresu elektryki, możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe przeglądy elektryczne. Na życzenie klienta możemy przeprowadzić przeglądy elektryczne zarówno w jednorodzinnych domach mieszkalnych, jak i większych budynkach. W przypadku jakichkolwiek pytań o oferowane przez nasze przedsiębiorstwo przeglądy elektryczne, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Na pewno uda nam się ustalić szczegóły współpracy.

Co obejmują kompleksowe przeglądy elektryczne budynków? Przede wszystkim dokładne oględziny instalacji elektrycznych. Nasi pracownicy dokonują także pomiarów rezystencji i izolacji, impedancji pętli zwarciowej. Ponadto zajmujemy się również pomiarami wyłączników róznicoprądowych i sprawdzamy natężenie oświetlenia.

Po każdym przeglądzie nasi pracownicy sporządzają stosowny protokół, w którym znajduje się opis usterek instalacji, informacje o zużyciu poszczególnych elementów oraz zalecenia dotyczące dalszego jej użytkowania.

Kontakt

Dorix
ul.Kazimierzowska 64
02-543 Warszawa